بهترین مرکز کاشت مو ارومیه دکتر حسن غفوری فر

بهترین مرکز کاشت مو ارومیه دکتر حسن غفوری فر

بهترین کلینیک های کاشت مو در ارومیه کدامند؟ ریزش مو یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردان و زنان ممکن است به آن مبتلا شوند. اغلب ریزش موها ناشی از استرس، تغذیه نامناسب، وراثت و … هستند.

دکتر حسن غفوری فر

کلینیک تخصصی پوست مو زیبایی کاشت مو ولیزر سلامت

سایت:www.dr-ghaforifar.ir

اینستاگرام:dr.hasan.ghaforifar@

آدرس :ارومیه بلوار ورزش ساختمان سلامت

 

خوشبختانه در سال­های اخیر، این عمل زیبایی در اغلب شهرهای ایران توسط متخصصین توانمند اجرا شده و شما برای کاشت مو در ارومیه می­توانید به بهترین دکتر و کلینیک مراجعه کنید. ارومیه یکی از شهرهای بزرگ ایران است که از نظر پزشکی، متخصصان حرفه ­ای و درجه یک دارد.

برای پیوند مو در شهر ارومیه کافی است کمی در اینترنت تحقیق کنید تا لیستی از اسامی پزشکان و مراکز در اختیار شما قرار گیرد.

کلینیک کاشت موی دکتر غفوری فر از سال ها پیش فعالیت تخصصی خود را در زمینه کاشت مو توسط دکتر حسن غفوری فر را آغاز نمود.در کلینیک دکتر غفوری فر صرفا متخصصین فعالیت می کنند و تمامی کاشت موها توسط خود آقای دکتر حسن غفوری فر صورت می گیرد. برای ریزش مو وتاسی ارثی از کاشت مو به روشهای FIT, FUT, وبرای بعضی افراد از ترکیب دو روش استفاده میشود ,همچنین از PRP برای تقویت مو استفاده میشود همچنین از کلاه لیزری کم توان برای تقویت مو استفاده می شود. .

 

کاشت مو در ارومیه

بهترین مرکز کاشت مو در ارومیه,بهترین مرکز کاشت مو در شمالغرب,بهترین مرکز کاشت مو در مریوان,بهترین مرکز کاشت مو در سردشت,بهترین مرکز کاشت مو در خوی,بهترین مرکز کاشت مو در خوی,بهترین مرکز کاشت مو در ماکو,بهترین مرکز کاشت مو در سلماس,بهترین مرکز کاشت مو در میاندوآب,بهترین مرکز کاشت مو در بانه,بهترین مرکز کاشت مو در سردشت,بهترین مرکز کاشت مو در مهاباد,بهترین مرکز کاشت مو در نقده,بهترین مرکز کاشت مو در سنندج,بهترین مرکز کاشت مو در جوانرود,,مرکز کاشت مو در ارومیه,مرکز کاشت مو در شمالغرب,

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …