کاشت مو ارومیه
کاشت مو ارومیه

کاشت مو در ارومیه دکتر غفوری فر

کاشت مو در ارومیه دکتر غفوری فر

کاشت مو چیست؟

کاشت مو چیست؟

قطعی ترین و موثر ترین روش درمان برای موهای از دست رفته ، کاشت موی طبیعی می باشد.

چون کاشت موی طبیعی یک عمل سرپایی بدون بیهوشی همراه با بی حسی موضعی می باشد پس شخصی که متقاضی کاشت مو می باشد هنگام عمل کاشت مو هیچ گونه دردی را احساس نمی کند. پس از کاشت موی طبیعی ، جهت جلوگیری از آلودگی  از یک پانسمان جزئی استفاده می شود که روز بعد از کاشت مو برداشتهمی شود و شخص می تواند استحمام کند.

شخصی که پیوند کاشت موی طبیعی انجام می دهد تا 3 هفته پس از کاشت مو میزان رشد موها را که محسوس می باشد مشاهاده می کند که از پس از این مدت موها وارد حالت استراحت یا ریزش می شوند که حدود سه ماه طول می کشد که پس از این مدت یعنی از ماه چهرم به بعد دوباره شروع به رشد می کنند و این موها به طور دائم باقی می مانندو دیگر دچار ریزش نمی شوند.

نتیجه و تاثیر کات موی طبیعی را می توانبعد از 9 ماه مشاهده نمود  چون در این دوره تفاوت چهره قبل از کاشت مو با چهره بعد از کاشت مو بسیار قابل توجه می باشد.

پیوند کاشت موی طبیعی هیچ گونه عارضه ای ندارد و با مراقبتهای  بسیار ساده ای که شخص در دو هفته بعد از کاشت مو باید رعایت کند می تواند موهای بسیار خوب و یکدستی داشته باشد و رضایتمندی حاصل از این پیوند برای شخص حاصل می گردد.

پیشرفت بسیار اعجاب انگیز در روشهای انتقال مو از ناحیه پشت سر به نواحی مورد نیاز برای کاشت مو ، روشهای ایجاد برش ، گذاشتن گرافتها ، مدیریت تکنسین های متخصص در انجام مراحل مختلف کاشت مو ، تکنیکهای بی حسی و ویژگی های طراحی خط  رویش موی جلوی سر و….و همچنین مینی گرفت و میکرو گرفت و چیدمان دقیق ، ظریف و هنرمندانه توسط متخصصین پوست و مو در زمینه کاشت مو نتایج خارق العاده و طبیعی را از پیوند کاشت مو به ارمغان آورده است.

دکتر حسن غفوری فر

کاشت مو در ارومیه | کاشت موی طبیعی در ارومیه

کاشتمو,کاشت مو ارومیه,بهترین مراکز کاشت مو در ارومیه,بهترین کلینیک کاشت مو در ارومیه,کاشت موی طبیعی ارومیه,کاشت تخصصیی مو ارومیه,کاشت مو,کاشت مو به روش,بهترین متخصص پوست ارومیه,,,,,,,,,,,,,,,,,

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …