پاک کردن تاتو در ارومیه با کیوسویچ Q-Switch

پاک کردن تاتو در ارومیه با کیوسویچ Q-Switch

دکتر حسن غفوری فر

کلینیک تخصصی پوست مو زیبایی کاشت مو ولیزر سلامت

سایت:www.dr-ghaforifar.ir

اینستاگرام:dr.hasan.ghaforifar@

آدرس :ارومیه بلوار ورزش ساختمان سلامت

 

لیزر Q-Switch چیست ؟

لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن و کمرنگ کردن لک‌های صورت در اثر افزایش سن استفاده می‌شود. این لیزر یکی از موثرترین روش‌ها برای درمان لک صورت می‌باشد. این تکنیک تنها با یک جلسه می‌تواند لک التهابی صورت را کاهش داده و یا به طور کامل از بین ببرد. این لیزر با طول موج خاص (1064نانومتر) بر روی پوست تابانده می‌شود و توسط رنگ‌دانه های پوست جذب می‌شود.

کلینیک سلامت دکتر حسن غفوری فر، با کادری زبده و مجرب با داشتن یکی از بهترین لیزرهای کیوسوئیچ در ارومیه آماده خدمت‌رسانی به متقاضیان گرامی می‌باشد.

لیزر Q-Switch چگونه کار می کند؟

معمولاً تاتوهایی با رنگ های تیره، قرمز، آبی و قهوه در سایر روش ها سخت تر پاک می شوند. اما با استفاده از لیزر کیوسوییچ این رنگ ها به راحتی قابل برطرف شدن هستند. دستگاه لیزر باعث شکسته شدن رنگدانه هایی که به داخل پوست نفوذ کرده اند شده و سپس این رنگدانه ها به داخل بدن جذب می شوند.
بسته به عمق تاتو و میزان رنگدانه های نفوذ یافته در داخل پوست ممکن است بین 1 تا چند جلسه برای پاک کردن تاتو با لیزر لازم باشد.

هزینه پاك كردن تاتو با ليزر در ارومیه

با استفاده از لیزر می توان هر نوع تاتو یا خالکوبی با هر رنگی را به طور کامل پاک کرد. اما بسته به گستردگی ناحیه تاتو شده هزینه پاک کردن آن می تواند متفاوت باشد. برآورد هزینه نهایی بر عهده پزشک متخصص پوست و مو بوده و در جلسات حضوری تعیین می گردد.

لیفت صورت در ارومیه

جوانسازی پوست در ارومیه

دکتر حسن غفوری فر

 

 

پاک کردن خالکوبی با لیزر کیوسوئیچ در ارومیه,بهترین لیزر کیوسوییچ در ارومیه,پاك كردن تاتو با ليزر در ارومیه,,قیمت لیزر تاتو در ارومیه,هزينه پاك كردن تاتو ابرو با ليزر ارومیه, هزينه پاك كردن تاتو با ليزر ارومیه,هزينه پاك كردن تاتو با ليزر در ارومیه,پاك كردن تاتو ابرو در ارومیه,دكتر خوب براي پاك كردن تاتو در ارومیه,,پاک کردن تاتو با لیزر ارومیه,,پاک کردن خالکوبی در ارومیه,,لیزر کیوسوئیچ و پاک کردن تاتو یا خالکوبی ارومیه,,پاک کردن تاتو با لیزر کیوسوئیچ ارومیه,,کیوسوییچ در ارومیه,,لیزر تتو ارومیه,,

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …