بوتاکس در ارومیه

بوتاکس در ارومیه

همه انسان ها به دنبال زیبایی ، جذابیت و پیری دیر رس پوست خود هستند که نیمی از این زیبایی مربوط به پوست ناحیه صورت می باشد.با گذشت زمان چین و چروک های مختلفی بر روی صورت انسان ظاهر می شود که نیمی از زیبایی و جذابیت را از بین می برد و باعث از بین رفتن اعتماد به نفس می گردد.
  امروزه بیشتر مردم در سراسر دنیا برای از بین بردن چین و چروک های صورت از بوتاکس اسنفاده می کنند. بوتاکس برای از بین بردن خط اخم بین ابروها، خطوط زیر و دور چشم، چروک اطراف لب ، خطوط عرضی پیشانی، خط خنده و … بهترین نتیجه ها را به ما می دهد.

بوتاکس متشکل از یک نوع سم قوی (Botulinum txin)، آلبومین انسانی(پروتئین موجود در خون انسان) و کلرید سدیم است که در بدن انسان به شیوه زیر عمل می کند:
ماهیچه ها در بدن انسان برای فعالیت از اعصاب دستور می گیرند این فرمان توسط ماده ای شیمیایی به نام استیل کویین به این ماهیچه ها می رسد، با تزریق بوتاکس به ماهیچه های صورت از ترشح این ماده شیمیایی توسط بدن جلوگیری می شود، این تزریق باعث قطع شدن عصب ماهیچه میشود و این قسمت از ماهیچه صورت دیگر منقبض نمیشود و در هنگام اخم یا حالات دیگر صورت چین و چروک ها ظاهر نمی شوند.
اثر تزریق بوتاکس معمولا بین 5 ماه تا یک سال بستگی به محل تزریق و نوع مواد بوتاکس متغییر است. در واقع پس از گذشت این زمان دوباره بدن شروع به تولید استیل کویین میکند و عضله مورد نظر دوباره شروع به حرکت و منقبض شدن میکند. نتیجه بوتاکس موقت بوده و بستگی به نظر پزشک یا متخصص مربوطه بعد از مدت معین(6 الی 12 ماه) باید دوباره تزریق انجام گیرد.
بوتاکس اگر توسط پزشک یا متخصص ماهر و آگاه انجام گیرد عوارض جانبی خاصی ندارد. شهر ارومیه یکی از شهرهای اول کشور در تزریق بوتاکس می باشد که متخصصین پیشرفته ای را در این زمینه دارا می باشد.
بوتاکس کاربردهای دیگری نیز دارد که می توان به مواردی مانند: درمان میگرن مزمن ، اختلالات عضلانی ،برخی اختلالات روده و مثانه و درمان تعریق بیش از حد نیز اشاره کرد.

 

 

 

 

 

 

 

بوتاکس در ارومیه,بوتاکس تخفیف اورمیه,بوتاکس تخفیف ارومیه,دکتر بوتاکس خوب ارومیه کجا برم,

تخفیف ژل بوتاکس ارومیه,هزینه بوتاکس در ارومیه,بهترین متخصص بوتاکس ارومیه,بهترین دکتر بوتاکس ارومیه,

دکتر خوب برای بوتاکس در ارومیه,آموزش تزریق ژل و بوتاکس ارومیه,فروش ژل و بوتاکس ارومیه

ارومیه تخفیف ژل و بوتاکس,اورمیه تخفیف بوتاکس,

فروش بوتاکس ارومیه,هزینه تزریق بوتاکس در ارومیه,قیمت بوتاکس ارومیه,مراکز تزریق بوتاکس ارومیه

,بهترین مرکز تزریق بوتاکس ارومیه,بهترین مکان برای تزریق بوتاکس ارومیه,بوتاکس پیشانی ارومیه

,هزینه بوتاکس پیشانی در ارومیه,بوتاکس گونه در ارومیه,

بهترین دکتر بوتاکس پیشانی در ارومیه,بهترین بوتاکس پیشانی اورمیه

 

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,کاملترین سایت پزشکان ارومیه,

تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,

ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,,

بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه,

لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,

رزرو بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,

نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,,

داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,داروخانه اورمیه,

لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه,تلفن داروخانه های ارومیه,

آدرس داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های شهر ارومیه,,,

بهترین متخصص داخلی در ارومیه,متخصص داخلی در ارومیه,

لیست متخصصین داخلی در ارومیه,اسامی متخصصین داخلی ارومیه,دکتر داخلی در ارومیه

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,کاملترین سایت پزشکان ارومیه,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,, بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,رزرو بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,, داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,داروخانه اورمیه,لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه,تلفن داروخانه های ارومیه,آدرس داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های شهر ارومیه,,, بهترین متخصص داخلی در ارومیه,متخصص داخلی در ارومیه,لیست متخصصین داخلی در ارومیه,اسامی متخصصین داخلی ارومیه,دکتر داخلی در ارومیه

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …

دیدگاهتان را بنویسید