هایفوتراپی در ارومیه

هایفوتراپی در ارومیه بدن انسان ماده ای به نام کلاژن تولید می کند که وظیفه آن جوان سازی پوست و شاداب نگه داشتن آن است. تولید این ماده در برخی افراد به دلیل ژنیتیکی و یا با گذشت سن کاهش می یابد و کاهش کلاژن در لایه های پوست صورت ،گردن، سینه و … باعث ایجاد چین و چروک و پیری زودرس در پوست این نواحی می گردد.

دکتر حسن غفوری فر

کلینیک تخصصی پوست مو زیبایی کاشت مو ولیزر سلامت

سایت:www.dr-ghaforifar.ir

اینستاگرام:dr.hasan.ghaforifar@

آدرس :ارومیه بلوار ورزش ساختمان سلامت

 

http://draminpoor.com

هایفوتراپی جدیدترین شیوه برای جوانسازی پوست ،رفع چین و چروک، سفت کردن پوست، لیفت صورت و ابرو، شکستن چربی های بدن و… با تولید کلاژن در ناحیه مورد نظر بدون عمل جراحی و تزریق و بدون درد و عوارض می باشد. هزینه مناسب ،سرعت بالا، عوارض خیلی کم و ایمنی بالا نیز از دلایلی هستند که هایفوتراپی را با دیگر روش های جوانسازی و لیفت صورت متمایز کرده است.کلمه هایفو(HIFU) مخفف High Inteensity Focused Ultrasound به معنی امواج متمرکز فراصوت با شدت بالا می باشد.

هایفوتراپی برای درمان تومورها نیز استفاده می شود که به همین دلیل است که بسیار مشهورتر است. در سال 2008 هایفوتراپی برای اولین بار در درمان زیبایی مورد استفاده قرار گرفت و توسط سازمان دارو و غذا برای لیفت ابروها تایید شد. دستگاه مورد استفاده در هایفوتراپی همچنین قادر به از بین بردن چین و چروک و خطوط بالای سینه و گردن که به دلیل از بین رفتن کلاژن ایجاد شده اند نیز می باشد.

هایفوتراپی  شهر ارومیه توسط متخصصین به شیوه زیر انجام می گیرد:

پزشک یا متخصص پوست ما در ارومیه اول ناحیه مورد نظر از پوست را که قرار است هایفودرمانی شود به طور کامل پاک می نماید و در برخی موارد ممکن است از کرم های زیبایی قبل از شروع کار استفاده بشود. سپس دستگاه هایفو(HIFU) را بر روی قسمت مورد نظر قرار می دهد، نمایشگر فراصوت روی صفحه اطلاعات را نشان می دهد که باعث می شود تنظیمات درستی توسط پزشک یا متخصص نسبت به نیاز ناحیه مورد نظر به هایفوگرافی بر روی دستگاه وارد شود. انرژی فراصوت به این ناحیه انتقال داده می شود که بین 40 تا 60 دقیقه طول می کشد.

هایفوتراپی  ارومیه معمولا در یک بار انجام نتیجه رضایت بخش را میدهد، اگر پزشک یا متخصص درمان بیشتری را برای پوست شما نیاز ببیند برایتان برنامه ریزی می کند.

 

 

 

 

 

دکتر ریما سرحدیان متخصص پوست در ارومیه

 

 

 

 

 

 

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,کاملترین سایت پزشکان ارومیه,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,,

بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,رزرو بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,,

هایفوتراپی  ارومیه,بهترین هایفوتراپی ارومیه,

هایفو در ارومیه,هایفو لاغری در ارومیه,

من در ارومیه هایفو انجام دادم,هایفوتراپی مو در ارومیه,

هزینه هایفوتراپی مو در ارومیه,هزینه هایفو در ارومیه,

عوارض هایفوتراپی درارومیه,قیمت هایفوتراپی ارومیه,

عکس هافوتراپی در ارومیه,هایفوتراپی تخفیف ارومیه,

هزینه هایفو در ارومیه,بهترین دستگاه هایفوتراپی در ارومیه,

بهترین دکتر برای هایفوتراپی در ارومیه,بهترین مرکز هایفوتراپی ارومیه,

بهترین مراکز هایفوتراپی شمال غرب, بهترین هایفوتراپی شمال غرب,

قیمت یک جلسه هایفوتراپی در ارومیه,دکتر خوب برای هایفو در ارومیه,

انجام هایفوتراپی  ارومیه,هایفوگرافی در ارومیه,هایفوگرافی در ارومیه,

هایفوتراپی ارومیه کجا برم,

بهترین هایفوتراپیست ارومیه,هایفوتراپی ارومیه پزشک,,,,

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,کاملترین سایت پزشکان ارومیه,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,, بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,رزرو بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,, داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,داروخانه اورمیه,لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه,تلفن داروخانه های ارومیه,آدرس داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های شهر ارومیه,,, بهترین متخصص داخلی در ارومیه,متخصص داخلی در ارومیه,لیست متخصصین داخلی در ارومیه,اسامی متخصصین داخلی ارومیه,دکتر داخلی در ارومیه

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …

دیدگاهتان را بنویسید