گونه گذاری در ارومیه

گونه گذاری در ارومیه ،به نظر کارشناسان گونه ها از لحاظ زیبایی شناسی در مقایسه با دیگر اعضای صورت بیشترین نقش را دارند. افراد ممکن است به صورت ژنتیکی یا بر اثر سانحه و مهمترین علت کهولت سن ،چانه هایی صاف و نامتقارن داشته باشند. این عارضه می تواند باعث اختلال قابل توجهی در زیبایی صورت فرد و از بین رفتن اعتماد به نفس شود.هر شخص در رابطه با نوع نیازش ممکن است به یکی از روش های گونه گذاری نیاز پیدا کند.

گونه گذاری به صورت عمده به دو صورت بودن عمل جراحیو با عمل جراحی(با لیزر و با تیغ) انجام می گردد.

روش های گونه گذاری

گونه گذاری با روش تزریق ژل

در این روش ممکن است عوارض زیادی مانند عفونت،بروز واکنش و افتادگی صورت بعد از مدتی مشاهده شود. زیرا بدن انسان نسبت به ورود بافت خارجی واکنش های شدیدی نشان می دهد.بهترین نوع ژل در این عمل ژل دارای پایه اسید هیالورونیک است که قیمت بسیار بالایی دارد.

Midface (لیفت گونه)

یکی دیگر از روشهای گونه گذاری است که به دو روش کلاسیک و آندوسکوپی انجام می گیرد.در این روش از برش لیفت مانکن(پیشانی و ابرو) کمک گرفته می شود. با نخ هایی که جذب نمی شوند چربی و نسوج نرم به جای قبلی خود بازگردانده و ثابت مگردند.

گونه گذاری توسط کاشت پروتز

این روش یکی از موفق ترین روش های گونه گذاری به حساب می آید. در این روش پروتز را که از جنس سلیکون است را با ایجاد شیار هایی کوچک در زیر چشم و یا در دهان در ناحیه گونه قرار می دهند. و محل شیار ها را بخیه میزنند. پروتز گذاری باید توسط جراحان پلاستیک ماهر انجام گیرد.و روشی دائمی در گونه گذاری می باشد. این روش به سه صورت: گونه ای ، زیر گونه ای و ترکیبی انجام پذیر است.

گونه گذاری با روش تزریق چربی

این روش بهترین روش گونه گذاری است . در این روش با استفاده از دستگاه ساکشن اندکی از بافت چربی ناحیه اطراف باسن بیمار چربی را برمیدارند. این چربی را سرد میکنند و به مدت یک سال قابل استفاده است. بستگی به تشخیص پزشک متخصص در طول 4 تا 5 جلسه تزریق انجام می گیرد.ولی معمولا در یک جلسه تزریق نتیجه مطلوب به دست می آید. این روش ماندگاری بیشتر و عوارض خیلی کمتری را نسبت به روش های دیگر دارد.

گونه گذاری به روش جراحی استخوان گونه

یکی از روش های موثر برای ایجاد و برجسته نمودن گونه جلو آوردن استخوان گونه به وسیله عمل جراحی می باشد. این روش همیشگی و پایدار میتواند موجب عوارض عمل جراحی در اطراف چشم شود. جراحان پلاستیک فک و صورت کمتر این روش را برای زیبایی به کار می برند. بیشتر از این روش برای افرادی استفاده می گردد که گونه شان دچار فرورفتگی یا شکستگی شده باشد.

 

 

 

 

اولین سایت گردشگری استان،

دکتر ریما سرحدیان،

 

 

 

گونه گذاری طبیعی در ارومیه,گونه اورمیه

,بهترین متخصص گونه گذاری ارومیه,متخصص گونه ارومیه,

فیلم گونه گذاری اورمیه,قیمت پروتز گونه گذاری ارومیه

,گونه گذاری با چربی شکم در ارومیه,عکس گونه گذاری ارومیه

,عوارض گونه گذاری اورمیه,قیمت گونه گذاری در ارومیه

,هزینه پروتز گونه اورمیه,فیلم جراحی پروتز گونه ارومیه

,بهترین متخصص پروتز گونه ارومیه,بهترین متخصص گونه گذاری آذربایجان غربی

,آیا پروتز گونه دائمی است,هزینه پروتز گونه سال 99,

گونه گذاری دائمی در ارومیه,

کاشت گونه در ارومیه,کاشت گونه برای آقایان در ارومیه,

گونه گذاری با نک در ارومیه,گونه گذارب با نخ اورمیه,هزینه پروتز ارومیه

,بهترین متخصص تزریق ژل گونه آذربایجان غربی,نظرات در مورد پروتز گونه ارومیه,

ماندگاری تزریق ژل گونه در ارومیه,چگونگی تزریق ژل گونه ارومیه

,تجربه تزریق ژل گونه ارومیه,مقدار تزریق ژل گونه در ارومیه

,هزینه تزریق چربی گونه در ارومیه,بهترین دکتر تزریق چربی در ارومیه

,تزریق چربی سویا به بدن در ارومیه,تزریق چربی به صورت ماندگاری دارد

,ترمیم تزریق چربی صورت در ارومیه,تزریق چربی چیست

,فیلم تزریق چربی صورت در ارومیه,بهترین دکتر لیفت گونه با نخ در ارومیه

,هزینه لیفت گونه در ارومیه,لیفت گونه و شقیقه در ارومیه

,لیفت گونه با ژل در ارومیه,جراحی گونه در ارومیه,بهترین جراح گونه در ارومیه

,جراحی استخوان گونه در ارومیه,جراحی فک در ارومیه,بهترین دکتر جراحی فک اورمیه

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,کاملترین سایت پزشکان ارومیه,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,, بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,رزرو بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,, داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,داروخانه اورمیه,لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه,تلفن داروخانه های ارومیه,آدرس داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های شهر ارومیه,,, بهترین متخصص داخلی در ارومیه,متخصص داخلی در ارومیه,لیست متخصصین داخلی در ارومیه,اسامی متخصصین داخلی ارومیه,دکتر داخلی در ارومیه

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …

دیدگاهتان را بنویسید