سابسیژن در ارومیه

سابسیژن در ارومیه

پوست انسان همواره میتواند لکه هایی را بر روی خود داشته باشد که این لکه ها میتواند ناشی از مواردی مانند جوش ها ، سوختگی، محل گزیدن حیوانات، محل جراحی قبلی، آبله مرغان، زخم های تورم پذیر تورفته، عفونت های عمقی پوستی، گودی های باقی مانده از سلولیت، آکنه و… باشد.

دکتر حسن غفوری فر

کلینیک تخصصی پوست مو زیبایی کاشت مو ولیزر سلامت

سایت:www.dr-ghaforifar.ir

اینستاگرام:dr.hasan.ghaforifar@

آدرس :ارومیه بلوار ورزش ساختمان سلامت

 

اینگونه لکه ها که به اصطلاح اسکار یا جوشگاه نیز نامیده می شوند در صورت نزدیکی به مفاصل در حرکت اندام ها اختلال ایجاد میکنند و یا اینکه موجب منظره ای نامطلوب بر روی پوست (از نظر زیبایی) می شوند.

راههای زیادی برای درمان و رفع این دسته از لکه ها وجود دارد. یکی بهترین روش ها برای از بین بردن اسکار عمل سابسیژن است. عمل سابسیژن تنها عملی است که در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را در رفع اسکار یا جوشگاه میدهد.سابسیژن (Cubcision) به معنی برش در زیر پوست میباشد.

عمل سابسیژن باید توسط  پزشک یا متخصص پوست انجام گیرد، در این روش اول باید پوست محل آسیب دیده به طور کامل پاک شود و جای اسکارهای مورد نظر با یک قلم به طور دقیق علامت گذاری می شود، بعد از آن با استفاده از ماده ای به نام لیدوکائین آدرنالین محل مورد نظر بی حسی موضعی انجام می گردد،سپس پزشک یک سوزن بسیار باریک که مخصوص سابسیژن می باشد را داخل جای اسکار فرو می کند و با احتیاط جلو و عقب می برد تا حدی که اتصال بین بافت های مرده پوست و بافت های سالم به طور کامل از بین برده شود. با انجام این کار یک لخته خونی در زیر پوست ایجاد می شود که باعث بازسازی فوری بافت های آسیب دیده و بهبود آن با تولید کلاژن می گردد.

در حال حاظر عمل سابسیژن به روش های زیر در سطح شهر ارومیه توسط متخصصین انجام پذیر می باشد:

سابسیزن با روش پیوند پوست

در این روش با استفاده از سابسیژن بر روی منطقه آسیب دیده شکافی ایجاد میشود و با از بین رفتن ارتباط بین بافت ها ی سالم و آسیب دیده با استفاده از لیزر 2co پیوند پوست را از ناحیه پشت گوش به محل تحت درمان انجام میدهند.

سابسیزن با پرکننده یا فیلر

این گزینه بهترین روش برای درمان جای عمیق زخمها می باشد. در این روش با استفاده از سابسیژن زخم مختصری ایجاد میشود و بعد از شکستن بافت سالم و آسیب دیده فیلر به مقدار اندازه تزریق می گردد.

سابسیژن با روش تزریق خون(autologous blood)

این روش برای اولین بار 20 سال پیش انجام و معرفی گردید. در این روش مقداری خون به جای زخم تزریق می شود تا مانع از برقراری ارتباط بین بافت سالم و آسیب دیده شود. این روش خالی از ایراد نیست و احتمال بروز عوارض و شکل گیری لخته های خونی وجود دارد.

سابسیژن با PRP

در این روش که تقریبا شبیه روش تزریق خون است،پس از جدا سازی بافت ها پلاسمای غنی از پلاکت که از خون خود فرد حاصل شده است  به ناحیه تحت درمان تزریق می شود. این روش به دلیل وجود فاکتور های موجود در پلاکت غنی شده که به بازسازی سریع پوست کمک می کند از عوارض کمتری برخوردار است

عوارض احتمالی سابسیژن میتواند سوزش و کبودی موقت در محل عمل باشد.که با عمل به دستورهای پزشک مربوطه رفع می شوند.

هزینه عمل سابسیژن با توجه به نوع پوست و تعداد اسکارهای موجود بر روی پوست و تعداد جلسات سابسیژن متغییر می باشد.

 

 

 

 

عمل سابسیژن در ارومیه,

بهترین دکتر سابسیژن ارومیه,

بهترین متخصص سابسیژن در ارومیه,

درمان لکه های پوستی در ارومیه,

روش های سابسیژن در ارومیه,سابسیژن ارومیه,

سابسیژن اورمیه,درمان پوست ارومیه,

درمان پوست اورمیه,پزشک سابسیژن  ارومیه,

درمان سوختگی پوست در ارومیه,

درمان جای جوش در ارومیه,

درمان جوش اورمیه,

درمان جای آکنه در ارومیه,درمان آکنه اورمیه,

درمان اسکار پوست ارومیه,

درمان اسکار پوست اورمیه,هزینه سابسیژن در ارومیه,

عوارض سابسیژن در ارومیه,

قیمت سابسیژن در ارومیه,قیمت سابسیژن ارومیه,

رفع جای جوش اورمیه,نتیجه سابسیژن ارومیه,

سوزن سابسیژن ارومیه,مکش بعد از سابسیژن در ارومیه,

سابسیژن با کانولا در ارومیه,فیلم سابسیژن در اورمیه,

نظرات در مورد سابسیژن در ارومیه,

ورم صورت بعد از سابسیژن در ارومیه

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,

کاملترین سایت پزشکان ارومیه,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,

سایت پزشکی ارومیه,ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,

ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,,

داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,

داروخانه اورمیه,لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه,

تلفن داروخانه های ارومیه,آدرس داروخانه های ارومیه,

لیست داروخانه های شهر ارومیه,,,

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,کاملترین سایت پزشکان ارومیه,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,, بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,رزرو بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,, داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,داروخانه اورمیه,لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه,تلفن داروخانه های ارومیه,آدرس داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های شهر ارومیه,,, بهترین متخصص داخلی در ارومیه,متخصص داخلی در ارومیه,لیست متخصصین داخلی در ارومیه,اسامی متخصصین داخلی ارومیه,دکتر داخلی در ارومیه

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …

دیدگاهتان را بنویسید