درمان چربی های زیرپوستی در ارومیه

درمان چربی های زیرپوستی در ارومیه ،چربی های زیرپوستی یا لیپوم یک نو جوش چربی یا بافت نرم و متحرک می باشد که در زیرپوست مابین ماهیچه و لایه های پوست تشکیل می شود و مشکلاتی را از لحاظ ظاهری برای فرد به وجود می آورند. لیپوم معمولا در جاهایی از بدن مانند گردن،دستان،شکم، قسمت های فوقانی پاها ، بازوها، پشت و شانه ها ایجاد می شود.در عضلات ،استخوان ها و اندام های دیگر خیلی کمتر ایجاد می شود. اندازه آنها بین 2 تا 4 سانتی متر می باشد.و معمولا بدون درد هستند مگر آنکه در کنار اعصاب بدن رشد کرده باشند .برای تسکین درد میتوانید تکه ای یخ بر روی محل آن بگذارید.

کارشناسان معتقد هستند که شاید لیپوم ها بر اثر یک آسیب جسمی به ایجاد بشوند.

گروهی دیگر از کارشناسان لیپوم ها را مشکلی ژنیتیکی یا خوانوادگی می دانند. در هرصورت هنوز دلیلی قاطع برای ایجاد چربی های زیرپوستی ذکر نشده است.این غده ها خوش خیم هستند و غیر سرطانی می باشند و خطری آنچنانی برای سلامتی بدن ندارند.

چربی های زیرپوستی در زیر میکروسکوپ به 8 گروه تقسیم می شوند: سلول های سفید معمولی(لیپوم عادی) ، چربی قهوه ای(هیبرنوم) ، چربی بعلاوه بافت رشته ای(فیبرولیپوم) ، چربی بعلاوه عروق خونی(آنژیولیپوم) ، چربی بعلاوه سلولهای خونساز(میلولیپوم) ، چربی بهمراه سلولهای میله ای(لیپوم دودکی) ، چربی با انواع مختلف سلول ها(لیپوم سلولهای مختلف) ، چربی های عمقی با سلول های بیشتر(لیپوم غیر عادی)

چربی های زیر پوستی به دو نوع قابل درمان می باشند،با ستفاده از عمل جراحی سرپایی یا جراحی لیزر توسط پزشک یا متخصص ماهر خارج یا سوزانده شوند و یا با استفاده از درمان های خانگی و دارو های گیاهی تخت درمان قرار بگیرند.

درمان چربی های زیرپوستی در ارومیه

برای پیشگیری و بهبود چربی های زیرپوستی داروهای گیاهی و راه های خانگی زیادی توصیه شده است که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

  • سرکه سیب

سرکه سیب اجازه نمی دهد که چربی ها در بافت های مختلف جمع شود و باعث پراکندگی چربی ها در بافت بدن می شوند. سرکه سیب را میتوان برای اثر گذاری بهتر با عسل و زنجبیل مخطوط کرد و هفته ای 3 الی 4 دفعه هر بار 1 قاشق میل کرد.

  • غذاهای حاوی امگا3

از غذاهایی که حاوی امگا 3 هستند استفاده کنید.امگا3 باعث فعالیتهای ضد التهابی در بدن و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.و جایگزین خوبی برای چربی های ناسالم میباشد.

  • زردچوبه

زردچوبه دارای کورکومین می باشد که خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی دارد و در کوچک کردن و از بین بردن غده های چربی زیر پوستی اثر زیادی دارد. زردچوبه را با تخم کتان یا روغن چیریش مخلوط نموده و بر روی محل لیپوم قرار دهید و با یک تکه پارچه ببندبد و بهد از یک روز باز شود و محل آن با آب گرم شسته شود.

  • روغن کرچک

مالیدن و ماساژ دادن محل لیپوم با روغن کرچک می تواند به کوچک تر شدن و از بین رفتن آن کمک کند.

  • سیر

روغن سیر را با روغن زیتون یا روغن نارگیل مخلوط نموده و محل چربی زیرپوستی را با محلول به دست آمده ماساژ دهید و یا هفته ای چند حبه سیر را با معده خالی میل بفرمایید.

گیاه کاسنی،شیر،آلوئه ورا نیز برای درمان این نوع غده ها توصیه شده است.

 

 

 

 

 

 

اولین سایت گردشگری استان،

 

 

درمان چربی های زیرپوستی در ارومیه

اورمیه تخفیف تزریق ژل,درمان چربی زیرپوستی در ارومیه

,درمان لیپوم در ارومیه,درمان گیاهی لیپوم در ارومیه

,پیکرتراشی در ارومیه,اورمیه پیکرتراشی,چالش مومو در ارومیه

,چالش مومو اورمیه,اورمیه مومو,مرکز لیپولیز در ارومیه

,اسکالپشور در ارومیه

,متخصص لیپوم در ارومیه,هزینه لیزر لیپوم در ارومیه,

فیلم جراحی لیپوم در ارومیه,

درمان لیپوم با ورزش در ارومیه,دکتر خوب برای درمان لیپوم در ارومیه

,دکتر درمان لیپوم ارومیه

,درمان لیپوم با زالو در ارومیه,متخصص لیپوم در ارومیه,انواع درمان لیپوم در ارومیه,

انواع درمان جوش زیرپوستی در ارومیه,درمان لیپوم بدخیم در ارومیه

,متخصص چربی زیرپوستی ارومیه,درمان غده چربی در ارومیه

,بهترین متخصص غده چربی در ارومیه,درمان کیست زیرپوستی در ارومیه

,بهترین دکتر جراح غده چربی در ارومیه,درمان کیست زیر پوست سر در ارومیه

,فرق غده چربی با غده سرطانی,جوش چربی زیر پوست صورت,,,,,,

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,

کاملترین سایت پزشکان ارومیه,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,ارومیه

,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,, بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه

,لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,رزرو بیمارستانهای ارومیه

,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,, داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,داروخانه اورمیه,لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه,تلفن داروخانه های ارومیه,آدرس داروخانه های ارومیه

,لیست داروخانه های شهر ارومیه,,, بهترین متخصص داخلی در ارومیه,متخصص داخلی در ارومیه,لیست متخصصین داخلی در ارومیه,اسامی متخصصین داخلی ارومیه,دکتر داخلی در ارومیه

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …

دیدگاهتان را بنویسید