ابدومینو پلاستی در ارومیه

ابدومینو پلاستی در ارومیه ، آبدومینوپلاستی( Abdominoplasty) یک نوع جراحی زیبایی شکم است. این نوع جراحی حالت تهاجمی داشته و در طی آن چربی های دور شکم برداشته می شود و ماهیچه های اطراف آن به هم چفت می شوند.

این نوع از جراحی شکم بیشتر برای افرادی توصیه می شود که شکم بزرگی دارند و پوست شکم آنها حالت شل و افتادگی زیاد دارد. در واقع ابدومینوپلاستی آخرین راه برای کوچک کردن شکم محسوب می شود، یعنی افرادی که همه راه ها را برای کوچک کردن شکم خود امتحان کرده و نتیجه ای نگرفته اند با استفاده از عمل ابدومینوپلاستی به نتیجه دلخواه خود می رسند.

راه های زیادی برای کوچک کردن شکم و از بین بردن چربی های اضافی دور شکم وجود دارد که قبل از آبدومینوپلاستی باید آنها را امتحان کرد. اکثر افراد با استفاده از ورزش منظم و رژیم های غذایی مناسب می توانند به نتیجه دلخواه برسند.بهتر است قبل از عمل در مورد توقعاتي که از نتايج اين جراحي دارید وهمين طور در مورد نگراني هاي خود با جراح مربوطه صحبت کنید تا در مورد اين مسائل و نتيجه عمل با هم به توافق مورد نظر برسید.

عمل جراحی شکم یک عمل بسیار فردی می باشد و شما باید این عمل را با نظر خودتان انجام بدهید ، نه به خاطر تمایل دیگران یا برای نزدیک شدن به یک تصویر ذهنی ایده آل . در شرایط زیر ابدومینوپلاستی برای شما یک عمل مناسب می باشد :

  1. از نظر فیزیکی سالم و دارای وزن ثابت باشید .
  2. انتظارات واقع گرایانه داشته باشید
  3. سیگاری نباشید .
  4. از حس بزرگ بودن شکم خود ناراحت باشید.

 

 

جامعترین سایت گردشگری استان،
تعریف بوتاکس در ارومیه

 

 

آبدومینو پلاستی در ارومیه,ابدومینوپلاستی در ارومیه

,هزینه ابدومینو پلاستی ارومیه,هزینه جراحی شکم در ارومیه

,جراحی زیبایی شکم در ارومیه,بهترین دکتر برای ابدومینوپلاستی در ارومیه

,ارومیه تخفیف ابدومینوپلاستی,تخفیف جراحی زیبایی شکم در ارومیه

,کوچک کردن شکم در ارومیه,هزینه کوچک کردن شکم در ارومیه

,کوچک کردن شکم بدون جراحی در ارومیه,,,,,,,,,,,,,,

سایت پزشکان ارومیه,بهترین سایت پزشکان ارومیه,کاملترین سایت پزشکان ارومیه

,تبلیغات پزشکان ارومیه,پزشکان ارومیه,سایت پزشکی ارومیه,ارومیه,مرجع پزشکان ارومیه,ارومیه پزشک,ارومیه دکتر,,,,,,,,,,, بیمارستانهای ارومیه,بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستان های ارومیه,لیست بیمارستانهای ارومیه,

رزرو بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی تلفنی بیمارستانهای ارومیه,نوبت دهی اینترنتی بیمارستانهای ارومیه,,,,,,,,,,,

داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های ارومیه,داروخانه اورمیه,لیست داروخانه های شبانه روزی در ارومیه

,تلفن داروخانه های ارومیه,آدرس داروخانه های ارومیه,لیست داروخانه های شهر ارومیه,,, بهترین متخصص داخلی در ارومیه,متخصص داخلی در ارومیه,لیست متخصصین داخلی در ارومیه,اسامی متخصصین داخلی ارومیه,دکتر داخلی در ارومیه

Check Also

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر

لیفت با هایفو در ارومیه دکتر حسن غفوری فر اگر به دنبال از بین بردن …

دیدگاهتان را بنویسید